۱۰ تمرین ورزشی برتر در سال 2019

۱۰ تمرین ورزشی برتر در سال 2019 زمان تقریبی مطالعه : 1 دقیقه

تمرین مورف کراس فیت

جایزه برای تمرین ورزشی که  بیش از همه در گوگل در سال جاری جستجو شده است تعلق میگیرد به مورف! اگر قبل از این نام تمرین کراس فیت را نشنیده اید، آماده باشید.  این تمرین به افتخار معاون وزیر نیروی دریایی آمریکا مایکل مورفی، که در سال ۲۰۰۵ در افغانستان کشته شد به نام تمرین روزانه مورف گذارده شده است که موجب افزایش ذخیره صندوق کمک هزینه تحصیلی به افتخار او گردید. این تمرین به چه معناست؟ در شروع و پایان تمرین باید به اندازه یک مایل بدوید. در میان آن، شما قرار است ۱۰۰ بار پوش آپ (شنای سوئدی)، ۲۰۰ بار پول آپ (بارفیکس)  و ۳۰۰ بار اسکات را انجام دهید. و اگر همه اینها به اندازه کافی برای شما چالش برانگیز نباشد، وب سایت رسمی کراس فیت پیشنهاد می کند که همه این تمرینات را با پوشیدن یک جلیقه با وزن ۲۰ پوند انجام دهید.

تمرین بانگی

چه راهکاری برای تناسب اندام میتواند جالب تر از قدرت و  پرواز در سراسر باشگاه تناسب اندام باشد؟ تمرینات بانگی ممکن است در بسیاری از باشگاهها در ایالات متحده وجود نداشته باشد، اما پس از انتشار این لیست، می توانید شرط بگذارید که آنها در سال ۲۰۱۸ در بسیاری از باشگاهها ظاهر شوند. این تمرین توجه آمریکایی ها را در اواخر سال ۲۰۱۶ پس از تماشای یک ویدیو از این کلاس ها در تایلند جلب کرد. در اوایل سال ۲۰۱۷، لوتوس در آریزونا، این تمرین را برای ایالت متحده به ارمغان آورده است. در این کلاس های ۷۵ دقیقه ای، شما اجرا، جهش و رقص خود را در اطراف فضای باشگاه، توسط یک مهار انجام می دهید که به سقف متصل است. هر کلاس ترکیبی از تمرینات هوازی و مقاومتی است که همچنین مهارت های آکروباتیک شما را افزایش میدهد. شما باید کودک درون خود را فعال کنید و روال تناسب اندام خود را تکان هیجان انگیزی بدهید.

تمرین تاباتا

تعجب آور نیست که تاباتا در بالای لیست ۲۰۱۷ باشد. اگر با تاباتا آشنا نیستید، این یک نوع تمرین اینتروال یا تناوبی با شدت بالا (هیلت) است که توسط دانشمند ژاپنی دکتر تاباتا طراحی شده است. این  تمرین شامل ۲۰ ثانیه  با حداکثر تلاش در یک تمرین واحد است و پس از آن ۱۰ ثانیه استراحت انجام می شود. سپس این الگو را برای هشت دور کامل تکرار کنید. و مطمئنا، در حالی که  این  تمرین  در طول روز فقط در چهار دقیقه انجام می شود، به نظر میرسد یک رویا به حقیقت می پیوندد. یک پیش فرض وجود دارد: برای به دست آوردن تمام مزایای شگفت انگیز تمرین تاباتا، شما باید هر دور ۴ دقیقه ای را دوباره با شکل دیگری انجام دهید و این شاهکار آسان نیست!

تی آر ایکس

اگر شما آن دسته از تسمه های سیاه و زرد را که  از سقف باشگاه ورزشی شما آویزان است دیده باشید، در حال حاضر حداقل کمی با TRX آشنا هستید. تی آر اکس مخفف تمرین مقاوتی کلی بدن است و توسط نیروی دریایی سابق ایالات متحده آمریکا رندی هتریکس طراحی شده است و مانند تاباتا، مدتهاست که تمرین شناخته شده ای است. در کلاس TRX (یا اگر شما انتخاب کنید که آن را به تمرینات منظم خود اضافه کنید)، از دو تسمه که از سقف آویزان است استفاده  میشود تا انواع مختلفی از تمرینات را انجام دهید. تمریناتی مانند پوش آپ، لانژه، کوهنوردی، ردیف های معکوس و پلانک. چالش  آن به دلیل بی ثبات بودن و حالت تعلیق در انجام حرکات ورزشی است. هر تمرین به دلیل نیروی اضافی که برای ایجاد ثبات  و تثبیت بدن تان مصرف میکنید، میتواند تمرین اضافه ای در ورزش شما باشد و کالری بیشتری مصرف کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
علم عصب شناسی چگونه از طریق یوگا به سلامت روانی کمک میکند

برپی

تمرینی است که هزاران خاطره از افرادی را زنده میکند و این به این دلیل نیست که مردم آنها را دوست دارند. آنها برای مدت طولانی ناقض تمرینات مردم بوده اند. اما این تمرینات نه  فقط یک استراتژی شکنجه توسط مربیان تناسب اندام است، بلکه یک ورزش کامل فوق العاده است که باعث می شود ضربان قلب شما بسیار بالا رود. در اینجا چگونگی انجام این کار را توضیح می دهیم: بایستید و پاهای خود را به اندازه عرض شانه بازکنید، سپس دستان خود را به سمت پاهای خود بیاورید. در این حالت شما در حالت پلانک قرار دارید (قسمت بالای پوش آپ). سپس به صورت پوش آپ، پایین بیاید و دوباره به عقب به حالت پلانک برگردید و بپرید به شکلی که پایاهایتان به دست هایتان برسد. سپس مستقیم به سمت بالا بپرید، دستها را بالا ببرید و به ارامی روی زانو به زمین فرود آیید. حالا کل حرکت را دوباره تکرار نمایید.

ورزش های روتین تناوبی (هیلت)

به نظر می رسد جستجوی افراد در سال جاری برای ورزش هیلت دو برابر شده است.  بنابراین اگر شما این لیست را به صورت کامل مطالعه کرده باشید، می دانید که هیلت شامل تمرینات پرش با شدت زیاد است. و همچنین می دانید که این تمرین شامل یک دوره شدت حرکت است  که به دنبال یک دوره استراحت کوتاه می آید. بنابراین، چه چیز دیگری وجود دارد؟ به طور کلی، هیلت را می توان تقریبا در هر تمرین – در حال اجرا، قدرتی، دوچرخه سواری، شنا، و غیره استفاده کرد. مردم آن را دوست دارند، چون کالری بیشتری را در مدت زمان کوتاهی می سوزاند. اکثر مربیان و کارشناسان تناسب اندام موافقند که یک برنامه تناسب اندام متعادل با تمرینات قدرتی، هیلت (تمرینات اینتروال تناوبی) و تمرینات هوازی (استرس پایین و با شدت کم) را با هم ترکیب میکند.

تمرین پیو

هنگامی که شما دو تمرین فوق العاده محبوب (پبلاتش و یوگا) را ترکیب می کنید چه چیزی دریافت می کنید؟ پیو توسط جانسون مربی بیچ بادی طراحی شده است با این وعده که: در این تمرین هیچ وزنه ای نیست، هیچ پرشی نیست. این ورزش به خصوص برای افرادی که نیاز به تمرین در خانه دارند مناسب است که می توانند بدون هیچ وسیله ای آن را انجام دهند و یا افرادی که دارای مفاصل آسیب پذیر هستند و میخواهند که فشار کمتری در ورزش تحمل کنند. هر تمرین پیو حدود ۲۵ تا ۴۵ دقیقه است و ترکیبی از مزایای عضله سازی پیلاتس با انعطاف پذیری یوگا و  دارای حرکات بدون توقف و روان است. برنامه ۶۰ روزه تمرینات شش روز هفته را برنامه ریزی می کند و طراحی شده است تا برای تمام سطوح تناسب اندام قابل دسترسی باشد.

این مطلب را از دست ندهید :
شباهت‌های کتاب خواندن و غذا خوردن!

تمرینات داخلی ران

کسی سوزان سامرز را صدا می کند! ما به مربی تای مستر نیاز داریم! تمرینات داخلی ران آن را به ۱۰ جستجوی برتر تمرینات ورزشی به گوگل تبدیل کرده است و می تواند به تبلیغ رسانه های اجتماعی در ارتباط با شکاف های ران مربوط باشد. اما حقیقت این است: شکاف های ران بر اساس ژنتیک است نه اینکه چقدر شما تناسب اندام دارید و شما نمیتوانید نقاط ضعف خود را کاهش دهید. هر گونه تمرینی که به طور خاص برای داخل ران انجام می شود فقط یک تغییر در مفصل ران ایجاد میکند. با این حال، تمرینات مانند اسکات و لانژه تمام بدن شما را هدف قرار می دهد و بنابراین می تواند در عین حال باعث تقویت عضلات درونی ران شود. اگر شما به دنبال ران های باریک تر هستید، اینها بهترین برگ برنده شما هستند همراه با رژیم سالم و تعداد زیادی تمرینات هوازی.

تمرین ۱۷.۲

بد نیست بدانید اگر در گوگل تمرین ۱۷.۲ را در سال جاری  جستجو کنید، تقریبا غیرممکن است که با نام آن به تنهایی به نتیجه ای برسید. مگر اینکه یک کراس فیتر باشید.  احتمالا می دانید که این تمرین برای بخشی از بازی های  کراس فیت سال ۲۰۱۷ ایجاد شده است، به این معنی که از ۲۲ فوریه تا ۲۶ مارس، هر کسی می تواند در آن شرکت کند. این نام به سال (۲۰۱۷) و هفته (دوم)  آن اشاره دارد. تمرین به این شکل است: با دو دورقدم زدن به مسافت ۵۰ پا با وزنه ، ۱۶ پار توپ و هشت بار پاور کلین شروع میشود. آن را با دو دور ۵۰ پایی قدم زدن لانژه، ۱۶ بار بالا بردن عضلات و هشت بار پاور کلین دنبال کنید. . این روند را پیگیری کنید و ببنید در ۱۲ دقیقه چه تعداد از آن را انجام می دهید. توجه: مردان باید از دمبل های ۵۰ پوند استفاده کنند و زنان باید از دمبل های ۲۰ پوند استفاده کنند.

تمرین OBLIQUE

ایجاد عضلات شش پک به توجه و زمان طولانی نیاز دارد.  عضلات مورب آنهایی است که در کنار لگن شما قرار می گیرند و خم شدن و چرخاندن  بدن را کنترل می کنند. مهم این است که در تمریناتتان این عضله مهم را از دست ندهید – این باعث می شود که هسته اصلی بدن شما را تقویت کند. بعضی از بهترین تمرینات برای این موضوع دوچرخه سواری، چرخش های روسی خم  شدن های جانبی و کرانچ جانبی است. اما اگر شما میخواهید که قسمت میانی بدن خود را فرم دهید یا چربی ها را ذوب کنید، به بیش از این تمرین نیاز دارید. شما یک رژیم سالم و احتمالا کم کالری و همچنین تمرینات منظم هوازی لازم خواهید داشت.

این مطلب چطور بود؟
[Total: 6 Average: 5]
   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.